Společnost LogTech posiluje své pozice předního integrátora logistických řešení – navazuje strategické partnerství se společností Geek+

Společnost LogTech posiluje své pozice předního integrátora logistických řešení – navazuje strategické partnerství se společností Geek+ 10. 8. 2023

Robotizace a automatizace v logistice je často diskutovaným tématem. Společnosti nevidí automatizaci a robotizaci interních logistických procesů pouze jako nástroj pro vyšší efektivitu provozu nebo úsporu provozních nákladů. Podniky hledají způsob, jak se stát méně závislými na manuální lidské práci, a vnímají automatizaci a robotizaci ve skladech jako řešení otázky nedostatku lidských zdrojů. Využití robotizace provozu na neproduktivní manuální operace vytváří prostor soustředit lidskou sílu na aktivity s vysokou přidanou hodnotou. Na tyto požadavky reagují také poradenské společnosti a integrátoři logistických řešení a zohledňují tento trend v logistických studiích a návrzích řešení.

Společnost LogTech neustále hledá nová řešení pro své zákazníky a posouvá hranice automatizace v intralogistice. Na trhu působíme již více než 20 let a za tu dobu jsme se stali předním integrátorem logistických řešení. Dodáváme integrované logistické systémy zákazníkům v celé Evropě a podílíme se na projektech téměř po celém světě.

To vše představuje pro nás závazek, že nemůžeme zůstat stát na místě. Neustále posouváme hranice inovací, automatizace v intralogistice. Pomáháme tak řešit problémy našich zákazníků pomocí inovativních automatizovaných řešení pro skladování a expedici, která integrují jednotlivé procesy do komplexního a funkčního systému. Abychom dosáhli našich cílů v oblasti systémové integrace, spolupracujeme s předními dodavateli v oboru.

Jsme velmi hrdí na to, že můžeme oznámit nové strategické partnerství se společností Geek+, které posílí naši pozici v oblasti robotizace logistických provozů.  Na trhu působí v oblasti automatizace logistických provozů celá řada výrobců a dodavatelů. LogTech nechce zákazníkům nabízet vše, co je na trhu dostupné. Snahou společnosti je přinášet maximálně efektivní systém s vysokou přidanou hodnotou funkční integrace do jednoho celku, jehož operace jsou koordinovány sofistikovaným softwarem.

Není to žádná hudba vzdálené budoucnosti. Již nyní jsou před finálním spuštěním některé z pilotních projektů vzájemné spolupráce LogTechu a Geek+ v České republice. Prvním společným tuzemským projektem je implementace vychystávacích robotů z řady P800 pro vychystávání v režimu Goods-to-Person. Jde o vysoce flexibilní řešení automatizovaného vychystávání s možností rychlé aplikace do provozu a vysokou efektivitou.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.