Technologie

Nabízíme řadu pokročilých technologií spolu s odbornými znalostmi v oblasti systémového inženýrství a integrace, které pomáhají provozům řešit jejich největší logistické výzvy, od maximalizace efektivity práce až po zvýšení hustoty skladování. 

AS/RS

AS/RS Více informací

Pomáháme provozům maximalizovat skladovací kapacitu a současně snižovat závislost na pracovní síle.

Autonomní mobilní roboti

Autonomní mobilní roboti Více informací

Nasazujeme autonomní mobilní roboty, kteří flexibilně zvládnou opakující se úkoly a zvyšují efektivitu práce.

Řízení

Řízení Více informací

Nabízíme systém řízení a ovládání na klíč, který je adaptovatelný a široce kompatibilní i s těmi nejsofistikovanějšími systémy.

Dopravníky

Dopravníky Více informací

Dopravníkové systémy

HMI + vizualizace

HMI + vizualizace Více informací

Náš přístup nabízí uživatelsky přívětivý přehled o výkonu systému a rychlý přístup k systémovým datům pro rychlejší údržbu a sdílení informací.

Řízené fulfillment systémy

Řízené fulfillment systémy Více informací

Naše světlem řízené fulfillment systémy umožňují dosahovat konzistentních a efektivních výsledků v různých procesech fulfillmentu objednávek.

Tisk + aplikace etiket

Tisk + aplikace etiket Více informací

Vybavujeme provozy řešením, které nabízí konzistentní kvalitu tisku a aplikaci etiket pro spolehlivé skenování a sledování zásilky.

Robotika

Robotika Více informací

Naše portfolio řešení robotizace zahrnuje také pokročilé roboty pick-and-place, kteří automatizují řadu pracovních postupů.

Singulace

Singulace Více informací

Naše řešení mění hromadný tok zboží na jednotný proud, připravený pro následné automatizované procesy s vyšší efektivitou a sníženou závislostí na pracovní síle.

Software

Software Více informací

Náš skladový řídící systém poskytuje konsolidovanou a efektivní kontrolu nad automatickým zásobováním a vychystáváním prostřednictvím snadno přizpůsobitelného softwaru.

Třídění

Třídění Více informací

Naše rozsáhlé portfolio třídicích technologií dokáže uspokojit širokou škálu zákaznických požadavků na propustnost, skladbu produktů, typ balení, plochu a další.

Hlasové ovládání

Hlasové ovládání Více informací

Vybavujeme provozy hlasovým řešením na míru, které pomáhá optimalizovat pracovní postupy a maximálně využít dostupné pracovní zdroje.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.