O nás

O SPOLEČNOSTI

Společnost LogTech je předním poskytovatelem automatizace a softwaru pro manipulaci s materiálem v oblasti distribuce a expedice zásilek, e-commerce, výroby a dalších odvětví. Náš přístup "na klíč" se stará o veškeré kroky od návrhu, projektu až po integraci a dodává automatizovaná zařízení, robotiku, software a ovládací prvky, které bezproblémově fungují podle požadavků zákazníka.

Naše řešení podporují řadu procesů manipulace s materiálem, jako je doprava, třídění, singulace a skenování, a jsou podpořena kompletním, pohotovým servisem, podporou a náhradními díly v rámci Lifecycle Performance Services.

 

PILÍŘE NAŠÍ PRÁCE

Společnost LogTech má desítky let zkušeností, které získala v každém segmentu průmyslu manipulace s materiálem. Investujeme do talentů, technologií a nástrojů, abychom mohli poskytovat bezkonkurenční služby a systémy, které zákazníkům přinášejí skutečné výsledky.

 

VYBAVENÍ

Společnost LogTech je předním poskytovatelem automatizovaných řešení pro manipulaci s materiálem. Spojením toho nejlepšího z oblasti výroby, inženýrství a služeb pod jednou střechou máme nejlepší předpoklady pro splnění požadavků každého zákazníka, od velkých řešení na zakázku až po menší standardní implementace.

Řešení je navrženo a vyrobeno tak, aby obstálo i v těch nejnáročnějších aplikacích, přičemž naše konstrukce pro vysoké zatížení pohání jedny z nejspolehlivějších systémů v oboru.

 

ŘEŠENÍ PRO ZÁSILKOVÉ SLUŽBY

Od menších regionálních poskytovatelů služeb až po globální logistické provozy - poskytujeme automatizované systémy na míru s vybavením, softwarem a odbornými znalostmi pracovních postupů, které splňují jedinečné požadavky každého pracoviště.

Naše řešení zajišťují efektivní a spolehlivý pohyb polybagů, kartonů, měkkých obalů a dalších materiálů prostřednictvím třídičů, vah a skenerů. Naše inovativní konstrukce zajišťují vysokou produktivitu, kterou potřebujete, a služby pro zajištění výkonnosti po celou dobu životnosti jsou vám k dispozici na každém kroku, aby se maximalizovala životnost a výkonnost systému během kritických špiček.

 

SOFTWARE + ŘÍZENÍ

Společnost LogTech vytváří softwarová řešení na klíč podle vašich potřeb. U našeho systému využíváme modulární přístup, který odpovídá jedinečným požadavkům na řízení zařízení, správu zásob a plnění objednávek bez komplikací spojených s jednorázovým programováním na zakázku.

Řešíme vše od systému až po jednotlivé ovládací prvky, včetně integrovaných systémů PLC a dokonce i vlastních ovládacích panelů. Ve společnosti LogTech jsme hrdí na to, že dokážeme přizpůsobit produkty a systémy na míru, takže pokud řešení, které potřebujete, neexistuje, dejte nám vědět a my ho pro vás vytvoříme.

 

VÝZKUM + VÝVOJ

Výzkum a vývoj je hnacím motorem inovací, který je zodpovědný za přeměnu pokročilých technologií v řešení připravená pro trh. Náš tým přináší mnoho let zkušeností v různých aplikacích a odvětvích, aby mohl aplikovat pokročilé technologie na řešení nejnaléhavějších problémů našich zákazníků.

Investujeme do rozvoje, abychom zůstali na špičce v oblasti technologií pro manipulaci s materiálem, včetně počítačového vidění, strojového učení, simulací, 3D kamer, robotiky a nástrojů na konci ramene.

 

DISTRIBUCE + FULFILLMENT

Máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oboru distribuce a fulfillmentu, které umožňují zajistit nejlepší řešení pro každý požadavek, a to od menších nezávislých provozů až po provozy s více pracovišti. Spojujeme pokročilá automatizovaná řešení a flexibilní skladový software pro jejich správu, to vše podpořené službami a servisní podporou.

Ať už potřebujete pomoc s trvalým růstem v e-commerce, řízením nejisté pracovní síly nebo udržováním automatizovaných systémů v chodu, společnost LogTech je osvědčeným partnerem, který dokáže vybrat správnou technologii a pracovní postupy pro dosažení úspěchu.

 

LIFECYCLE PERFORMANCE SERVICES

Naše servisní služby provází zákazníky prostřednictvím komplexního plánování životního cyklu s cílem maximalizovat hodnotu a výkonnost automatizovaných systémů. Ať už je vaší prioritou zmírnění personálních problémů, kontrola celkových výdajů na údržbu, využití modernizace a modifikací pro získání další kapacity nebo maximalizace doby provozuschopnosti systému, máme k dispozici řadu služeb a poradenských znalostí, které splní vaše cíle.

 

Naše poslání

LogTech poskytuje vždy nadstandardní služby
Integrace

Integrace

Propojujeme nejlepší produkty a vynikající dodavatelské schopnosti do bezproblémových řešení.

Produkty

Produkty

Naše výrobky jsou navrhovány, konstruovány a vyráběny podle nejvyšších standardů kvality s jasným zaměřením na bezpečnost, efektivitu, udržitelnost a naše životní prostředí.

Služby

Služby

Naše služby jsou zaměřeny na maximální spokojenost koncových uživatelů a neustále překonávají očekávání našim klientů.

Realizace

Realizace

Neustále usilujeme o překonávání našich cílů a trvalé zlepšování našich schopností.

Naše vize

Být nejdůvěryhodnějším a nejspolehlivějším partnerem v oblasti intralogistiky... vítězíme společně!
Důvěryhodnost

Důvěryhodnost

Jsme transparentní a čestní. Vážíme si vzájemného respektu a udržujeme si vedoucí postavení v oboru díky integritě a důvěře.

Spolehlivost

Spolehlivost

Poskytujeme konzistentní a spolehlivé zkušenosti, děláme to, co říkáme a dodáváme kvalitní a prověřené produkty včas.

Globální

Globální

Společnost LogTech rozšiřuje své postavení v oboru a rozšiřuje svou působnost. Neustále hledáme nová partnerství, díky nimž přenášíme naše důvěryhodné zkušenosti do dalších oblastí a do nových segmentů trhu.

Partnerství

Partnerství

Partnerství s našimi zaměstnanci, zákazníky i partnery máme v krvi. Spolupráce a dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře, respektu a závazku z nás dělají tím, čím jsme.

Vyhráváme společně

Vyhráváme společně

Věříme, že společný úspěch je výsledkem neustálého hledání řešení a vztahů, které jsou výhodné pro obě strany. Dosahování nejlepších výsledků se rodí ze vzájemného porozumění a hledání společných výsledků.

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Potřebujete poradit?

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.