Servis

Komplexní údržba, podpora a školení pro maximální využití automatizovaných systémů

Maximalizace provozuschopnosti a výkonnosti jakéhokoli automatizovaného systému vyžaduje pečlivé plánování - pro podporu s rychlou odezvou a pravidelný servis, stejně jako pro získávání a rozvoj kvalifikovaných technických pracovníků.

Společnost LogTech vás provede každým krokem tohoto plánování. Náš tým pomáhá zákazníkům vytvořit správný plán životního cyklu systému, který bude vyhovovat jejich podnikání, od komplexního outsourcovaného programu až po na míru šitý balíček doplňkové podpory. Provádíme také hodnocení, abychom stanovili výchozí hodnoty pro výkonnost a průběžné hodnocení. Systém školení zajišťuje, že vaši technici údržby a operátoři budou plně kvalifikovaní.

Řešení údržby Řešení údržby
Společnost LogTech má v nabídce komplexní řešení údržby, od kompletně outsourcovaného programu údržby až po dočasné zdroje k posílení kapacity během špiček, abyste z automatizovaných systémů vytěžili maximum.
 
- Rezidentní údržba - nabídka údržby na klíč, která nabízí hodnotu daleko přesahující mzdy techniků. Získejte personální zajištění na místě, správu dílů, sledování stavu majetku a dlouhodobé plánování vybavení a potřebného kapitálu, a to vše se zodpovědností z jednoho zdroje.
- Doplňková údržba - Ať už se jedná o rozšiřování na vrchol sezóny nebo jiné dočasné zvýšení poptávky, využijte doplňkové služby údržby od společnosti LogTech k posílení vašeho týmu díky odborným technikům, kteří jsou k dispozici kdykoli a kdekoli je potřebujete.
- CMMS - Předávejte základní data o provozu do systému pro správu údržby z prediktivní analýzy pro zefektivnění administrativní práce. Proměňte poznatky z prediktivní analýzy v efektivní a reálné kroky díky automatickému vytváření pracovních příkazů podle potřeby a objednávání dílů na základě údajů ze senzorů a historických údajů o době provozu. Zbavte se preventivní údržby založené na kalendáři a přejděte na prediktivní plánování údržby založené na datech.
Technická podpora Technická podpora
Když jde o provozuschopnost, potřebujete podporu, na kterou se můžete spolehnout kdykoli potřebujete. Společnost LogTech se snaží poskytovat snadný a rychlý přístup k odborné technické podpoře pro širokou škálu technologií.
 
- Podpora na místě - společnost LogTech má autorizované servisní techniky, kteří rychle reagují na požadavky na řešení problémů, opravy a údržbu široké škály zařízení a technologií.
- Vzdálená podpora - okamžitá telefonická technická podpora dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro řešení problémů a vzdálené poradenství. Volejte +420 554 818 515.
Školení Školení
S tím, jak se systémy pro manipulaci s materiálem stávají stále pokročilejšími, je nalezení techniků údržby se správnými dovednostmi náročnější než kdykoli předtím. Společnost LogTech nabízí školení, které vybaví zaměstnance pokročilými dovednostmi a strukturou kariérního rozvoje, jež pomůže vytvořit schopnější a angažovanější personál.
 
- Školení údržby v provozu - praktické školení u zákazníka podpořené podrobnou dokumentací k výrobku.
- Provozní školení na pracovišti - školení provozní údržby na pracovišti.
- Školení v učebně - ucelené kurzy se standardním nebo přizpůsobeným učebním plánem s možností učit se osvědčeným postupům od našich školitelů.
Hodnocení provozu Hodnocení provozu
Certifikovaní specialisté na hodnocení pomáhají podnikům stanovit výchozí hodnoty a odhalit poznatky o stavu systému, doplněné o proaktivní doporučení pro opravy a plánování investic. Součástí posouzení je podrobná dokumentace z inspekce, která uvádí klíčová zjištění a konkrétní opatření k odstranění nedostatků.
 
- Stav zařízení - hodnotí fyzický stav, mechanický a elektrický provoz každé jednotky v systémech manipulace s materiálem a poskytuje skóre produktivity a kontroly kvality, které určuje stav majetku a pomáhá stanovit priority případných nápravných opatření.
- Bezpečnost a dodržování předpisů - Prověřuje bezpečnostní komponenty a zaznamenává problémy a doporučení ke zlepšení. Jakékoli kritické nedostatky v oblasti bezpečnosti automaticky vedou k neúspěšnému hodnocení, protože nedostatečné dodržování předpisů může ohrozit zaměstnance a podnik.

Potřebujete poradit?

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.