Hlasové ovládání

Zkrácení doby školení a maximalizace produktivity

Dnešní pracovní síla v logistice se vyznačuje změnami, kdy zaměstnavatelé mění pracovní sílu pomocí brigádníků a nových zaměstnanců, aby podpořili vysoký růst a sezónní požadavky, a vysokou fluktuací zaměstnanců. Tito pracovníci se podílejí na různých úkolech a pracovních postupech, od služeb s přidanou hodnotou a doplňování zboží až po vychystávání a příjem objednávek - a v rychlém a neustále fungujícím světě elektronického obchodu se potřebují rychle zaučit. Vzhledem k tomu, že konkurence je vzdálená jen jedno kliknutí, musí podniky neustále optimalizovat procesy, aby umožnily stále rychlejší dodávky a zachovaly ziskovost.
 
Hlasová řešení se osvědčila u zaměstnanců s různou úrovní zkušeností, různého věku a jazykových znalostí. Jednoduchý obousměrný hlasový dialog nabízí jasné instrukce pro rychlé spuštění a zaškolení a konzistentní vysokou úroveň přesnosti a výkonu. Společnost LogTech disponuje provozními a softwarovými odbornými znalostmi, které jí umožní poskytnout hlasové řešení na míru, nejlépe vyhovující vašemu provozu, schopné přizpůsobit se a škálovat podle měnících se obchodních požadavků a provozních skutečností. Odhalte potenciál práce bez rukou a očí, abyste získali konkurenční výhodu a vytěžili maximum z dnešní náročné pracovní síly.

Řešení

Previous slide
Next slide
G Vychystávání objednávek

Sestavujte objednávky pro elektronický obchod a velkoobchodní distribuci efektivně a přesně.

G Služby s přidanou hodnotou

Od dárkového balení až po speciální obaly, dodělejte poslední úpravy objednávek přímo pro spotřebitele.

G Kompletace souprav

Udržujte montážní a údržbářské provozy v maximální efektivitě přesunem potřebných komponent na správná místa.

G Doplňování zboží

Udržujte skladové zásoby plné, aby se provoz nezastavil.

G Příjem

Řiďte operátory řídící zařízení tak, aby přesouvali náklady na správná místa ve správný čas, a zvládejte i složitější pracovní postupy, jako je křížové dokování.

Potřebujete poradit?

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.